Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/11)

Διαβάστε επίσης

Ο αγώνας της Εθνικής μπάσκετ με τη Μεγάλη Βρετανία και ο αγώνας της Euroleague Παναθηναϊκός Superfoods – Ρεάλ Μαδρίτης συγκεντρώνουν σήμερα το μεγαλύτερο τηλεοπτικό ενδιαφέρον.

Δείτε αναλυτικά:

21.30 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ανδρών: Μεγάλη Βρετανία – Ελλάδα Cosmote TV

10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.15 Λουντογκόρετς-Μπασάκσεχιρ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT1HD (23.11 22:05)

11.15 Λοκομοτίβ Μόσχας-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (23.11 20:00)

13.30 Λάτσιο-Φίτεσε, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 11ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (23.11 20:00)

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Γαλλία-Βέλγιο, Davis Cup Finals, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 Γαλλία-Βέλγιο, Davis Cup Finals, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Ανόβερο-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Καλάμπρια Βαλέντια-Μόντενα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Λέστερ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Θέλτα-Λεγανές, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

05.30 Golden State Warriors-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD Νovasports

13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)

15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:45 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football, TCU Horned Frogs – Baylor (FOX Sports HD)

19:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Χίμκι (Novasports3HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:00 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Στρασβούργο (Novasports1HD)

21:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ουνικάχα – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague (Νovasports2HD)

23:00 NHL, Flyers – Islanders (FOX Sports HD)

00:30 NCAA College Basketball Las Vegas Invitational – 1st Place Game (FOX Sports HD)

03:00 NCAA College Football, Texas Longhorns – Texas Tech (FOX Sports HD)

Παλαιότερα άρθρα: