Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

Διαβάστε επίσης

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

ΕΡΤ1

17:00 Basket League: Aρης – Παναθηναϊκός

ΕΡΤ2

17:00 Volley League: Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Δόξα Δράμας – Αρης

Cosmote TV

13.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μάλαγα, LaLiga Santander, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Κιέβο-Ρόμα, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Φούξε Βερολίνου-Μέλσουνγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Σαουθάμπτον-Άρσεναλ, Premier League, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Κολονία-Φράιμπουργκ, Bundesliga 2, 17η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Premier League Derbies” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Νάπολι-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σπαλ-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ουντινέζε-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.15 Λίβερπουλ-Έβερτον, Premier League, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ανόβερο-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Βαρέζε-Κάπο ντ’ Ορλάντο, Lega Basket Serie A, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.15 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Premier League Derbies” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Stoiximan.gr Basket League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Σασουόλο-Κροτόνε, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λεβάντε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εστουντιάντες-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Μίλαν-Μπολόνια, Serie A TIM, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο, Liga NOS, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Detroit Pistons-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.00 Minnesota Timberwolves-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport2)

12:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ουτρέχτη – Φέγενορντ (Novasports4HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Ατρόμητος – Λεβαδειακός (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία (Novasports3HD)

17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Aγιαξ – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

03:30 NFL, Steelers – Ravens (FOX Sports HD)

 

Παλαιότερα άρθρα: